pozadi-prozek.png

Programátor

clock 1.png

full-time

location-pin 1.png

Praha, Plzeň, Brno

Co u nás budeš dělat?

U nás budeš vyvíjet nové aplikace (desktopové i mobilní), upravovat existující nebo je opravovat. Můžeš se podílet na analýze nebo na zavádění nových technologií do vývoje.

Co k tomu budeš potřebovat?
  • Záleží, co tě víc zajímá a baví. U nás můžeš vyvíjet frontend (klientské části aplikací) nebo backend (serverová část) nebo můžeš dělat oboje dohromady. Záleží na tobě. 

  • Na frontend využíváme spoustu technologií. Z těch hlavních je to React (React Native Paper pro mobily) a TypeScript. Budeš muset znát JavaScript, HTML a CSS. 

  • Na backend budeš muset znát Javu (k tomu případně Hibernate a Spring) nebo PHP. Tak jako tak budeš muset ovládat základy SQL. 

  • Výsledky své práce budeš ukládat do Gitu.

  • Při vývoji ještě používáme řadu dalších nástrojů, ale pokud je nebudeš znát, vše se u nás naučíš.

Nabízíme

Proč právě k nám? Budeš s námi pracovat na zajímavých projektech, které tě budou posouvat dál. Umožníme ti další vzdělávání podle tvých zájmů. Když přijdeš s dobrým nápadem, budeš vždy vyslyšen. Baví nás naše práce a chceme, aby bavila i tebe. Vážíme si dobrého kolektivu a vždy dáváme přednost dlouhodobé spolupráci. Potřebuješ si během dne něco vyřídit na úřadech? Leze na tebe chřipka? Máme pružnou pracovní dobu, máme sick days. Pro studenty VŠ lze domluvit volno např. během zkouškového období.

Na co dalšího se u nás můžeš těšit?

mapa.png

Kde nás najdeš?

Máš zájem s námi spolupracovat?
​Dej nám vědět.

Máš nějaký dotaz nebo se chceš zeptat na další informace? Zavolej nebo nám napiš.

+420 378 121 500

Marbes
na Facebooku

Marbes
na Linkedin

arrow&v
Nahrát soubor CV

Děkujeme za zprávu